Home Të Fundit 30 vjec djalë, me ta këput shpirtin! Po peshkonte, ky është i...

30 vjec djalë, me ta këput shpirtin! Po peshkonte, ky është i riu që ra në kontak me energjinë elekrike dhe humbi jetën

17

Një ngjarje e rëndë u regjistruan pasditen e kësaj të diele (2 qershor) në fshatin Sofraçan në Bulqizë,

 

30 vjec djalë, me ta këput shpirtin! Po peshkonte, ky është i riu që ra në kontak me energjinë elekrike dhe humbi jetën
ku një 30-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me rrymë elektrike.

Viktima është shtetasi Klodjan Kala, i cili ishte duke peshkuar me gjenerator.

“Rreth orës 17:30, në lumin e fshatit Sofraçan, shtetasi K.K., rreth 30 vjeç, duke peshkuar,

dyshohet me gjenerator, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.