Home Të Fundit A DO E NJOH MERITONI ILNISEN? Gazetarja bënë ndryshimin drastik në pamje,...

A DO E NJOH MERITONI ILNISEN? Gazetarja bënë ndryshimin drastik në pamje, ja si duket ajo me look-un e ri

108

Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’,

 

A DO E NJOH MERITONI ILNISEN? Gazetarja bënë ndryshimin drastik në pamje, ja si duket ajo me look-un e ri

sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive pas daljes së saj nga shtëpia.

Jo vetëm nëpër rrjete sociale, por dhe nëpër intervista të shumta teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj në format, duke komentuar lojën e banorëve të shtëpisë tanimë që ajo nuk është pjesë e saj e shumë gjëra të tjera.

A DO E NJOH MERITONI ILNISEN? Gazetarja bënë ndryshimin drastik në pamje, ja si duket ajo me look-un e ri

E pak kohë pas daljes nga shtëpia, Ilnisa ja vendosur të ndryshojë diçka tek pamja e saj.

 

Kështu duket Ilnisa, e cila ka bërë një ndryshim të ri në look teksa ka prerë flokët e saj.