Home tvshow ‘A do jetoje me prindërit e Romeos? Heidi zhgënjen me përgjigjen që...

‘A do jetoje me prindërit e Romeos? Heidi zhgënjen me përgjigjen që i jep fansave te Romeos…

672

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort

‘A do jetoje me prindërit e Romeos? Heidi zhgënjen me përgjigjen që i jep fansave te Romeos...

jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Një sfidë nga Vëllai i Madh vazhdon prej disa ditësh në shtëpi, ku secili banor duhet të shtyp butonin e kuq që ndodhet në living për të realizuar një provë.

 

Heidi ishte ajo që shtypi butonin e kuq dhe si pasojë ajo e monitoruar nga kamerat dhe produksioni u largua për pak minuta nga shtëpia, për të dhënë një intervistë ekskluzive LIVE në “Ftesë në 5”, në Top Channel.

Në intervistën me Bieta Sulo, Heidi foli ndër të tjera për dasmën me Romeon, por edhe lojën brenda shtëpisë së Big Brother. E pyetur nëse do të jetonte në një shtëpi me prindërit E Romeos, ajo u përgjigj negativisht.

 

Bieta Sulo: A do ishe e gatshme të jetoje me prindërit e Romeos?

Heidi: A këtë jo ahahahah… e kam thënë është simbolike si dasmë, po janë ca gjëra që duhen parë nga jashtë… jeta ime është shumë ndryshe kam ardhur nga Italia nga një ambient tjetër ne nuk luajmë as me publikun për tu tallur, kjo është gjëja e fudnit që duam të bëjmë.