Home tvshow A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e...

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja si nis java

110

Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira me reshje shiu lokale në mesditë në zonat pranë maleve.

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja si nis java

Era do të fryjë me drejtim perëndim (W) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 10/23°C

– Zonat e ulëta 12/28°C

– Zonat bregdetare 14/27°C