Home ShowBizzi A jane akoma bashke Heidi dhe Romeo? Del fotoja qe nxjerr zbuluar...

A jane akoma bashke Heidi dhe Romeo? Del fotoja qe nxjerr zbuluar ciftin qe u krijua ne BBV…

21

Heidi dhe Romeo janë kapur mat nga ndjekësit teksa kalojnë disa ditë pushime në jug të vendit.

Romeo, Heidi, BBV

Bashkë me ta janë dhe Bora me Donaldin, si dhe familjarë të tjerë të çiftit.

Pas përfundimit të BBV, çifti ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes publike,

Romeo, Heidi, BBV

veçanërisht Romeo i cili ka munguar edhe në takimin me ish-banorët e tjerë të programit, në Post BBV.