Home ShowBizzi A jane akoma bashke Ilnisa dhe Meritoni? Fotoja e fundit e gazetares...

A jane akoma bashke Ilnisa dhe Meritoni? Fotoja e fundit e gazetares tregon gjithcka…

12

Para pak ditësh u organizua After Party i “BBV3”, ku morën pjesë ish-banorët e këtij edicioni dhe shumë personazhe të tjerë publikë.

Ilnisa Agolli, Meriton Mjekiqi
Në festë u panë edhe Meritoni dhe Ilnisa, të cilët edhe kanë qëndruar bashkë,

duke treguar kështu se lidhja e tyre po shkon mirë edhe pas daljes nga shtëpia.

Vetëm pak më parë Ilnisa ka postuar disa foto me Meritoni nga ajo mbrëmje,

ku duken krahë njëri-tjetrit dhe shumë të lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)