Home Të Fundit A je RIKTHYER me Sara Hoxhën? Ledri Vula SHTANG NE VEND ME...

A je RIKTHYER me Sara Hoxhën? Ledri Vula SHTANG NE VEND ME PERGJIGJEN QE JEP

17

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kohët e fundit janë komentuar shumë për marrëdhënien e tyre.

 

A je RIKTHYER me Sara Hoxhën? Ledri Vula SHTANG NE VEND ME PERGJIGJEN QE JEP
Çifti thuhet se është ndarë, ndonëse nuk është konfirmuar nga asnjëra prej palëve.

Blogerja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në një emision, ku është pyetur edhe për këtë raport. Ajo ka lënë peng çdo gjë,

duke treguar se ka edhe mundësi ribashkimi në të ardhmen.

Ndërsa reperi ka dhënë një intervistë për një emision televiziv, ku edhe është pyetur për një ribashkim me ish-partneren.

 

“Po, me 100 probleme jam rikthyer”, ka qenë përgjigja e prerë e artistit të njohur.

Theksojmë që Ledri dhe Sara kanë bashkë një vajzë, Poem Blu.