Home ShowBizzi A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola Doci zbulon nje...

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola Doci zbulon nje here e mire të vërtetën: I bera b…

224

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Erjola Doçi e cila u eliminua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur mbrëmjen e kaluar nga moderatori Ledion Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve mes saj dhe Romeo Veshajt.

te fundit, big brother vip albania, bbv, erjola doci, romeo veshaj

Moderatorja tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga aktori, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Julian Deda.

Pjesë nga biseda:

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledioni: Se mos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledioni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…