Home Të Fundit Aksident i frikshëm në Thumanë/ Përplasen 4 automjete, behen cope-cope! Ka 3...

Aksident i frikshëm në Thumanë/ Përplasen 4 automjete, behen cope-cope! Ka 3 të plagosur

25

Një aksident rrugor me pasojë lëndimin e tre personave ka ndodhur gjatë natës në aksin Thumanë-Fushë Krujë.

 

Aksident i frikshëm në Thumanë/ Përplasen 4 automjete, behen cope-cope! Ka 3 të plagosur
Në aksident janë përfshirë katër automjete.

Mësohet se drejtuesi i një automjete me shtetësi të huaj ka goditur barrierat anësore duke përfunduar në sensin tjetër te lëvizjes,

në të cilën ka përfshirë dhe tre automjete të tjera.

Të plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës, ndërsa drejtuesi i autoveturës me shtetësi të huaj ndodhet në gjendje të rëndë.