Home tvshow Aksident i rëndë/ Makina humb kontrollin dhe merr para dy fëmijë, zbardhen...

Aksident i rëndë/ Makina humb kontrollin dhe merr para dy fëmijë, zbardhen detajet e para

166

 

Mësohet se dy fëmijë janë përplasur nga një makinë.

Aksident i rëndë/ Makina humb kontrollin dhe merr para dy fëmijë, zbardhen detajet e para

Sipas mediave në Kosovë fëmijët janë dërguar në spital ndërsa gjendja e tyre nuk dihet ende.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 15:00 në rrugën “Agim Binak Qelaj” në Pejë.

 

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova tha se dy fëmijët u dërguan në spital për trajtim.

“Sot rreth orë 14:45 polcia është njoftuar për një aksident. Në këtë aksident kanë qënë të involvuar një veturë dhe dy fëmijë. Ata janë dërguar për trajtim në spital”, tha ai.