Home tvshow Aksident i rëndë në vend, makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Aksident i rëndë në vend, makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

197

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme (20 prill) në Fushë Krujë, me pasojë vdekjen.

Aksident i rëndë në vend, makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Një mjet ka përplasur për vdekje një këmbësor të moshës 17-vjeçare, i identifikuar si Andi Kullaj.Aksident i rëndë në vend, makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Shoferi i mjetit është arrestuar nga policia, ndërsa dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.