Home Të Fundit Aksident tragjik në Byppasin e Vlorës: 1 i vd*kur e 1 i...

Aksident tragjik në Byppasin e Vlorës: 1 i vd*kur e 1 i plagosur rëndë/ Kamioni përplaset me fouristradën, ja si ndodhi ngjarja

21

 

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Byppasin e Vlorës,

 

Aksident tragjik në Byppasin e Vlorës: 1 i vd*kur e 1 i plagosur rëndë/ Kamioni përplaset me fouristradën, ja si ndodhi ngjarja
ku një kamion është përplasur me një fouristradë.

Si pasojë e aksidentit, një person ka humbur jetën, ndërsa një tjetër është plagosur rëndë

 

Aksident tragjik në Byppasin e Vlorës: 1 i vd*kur e 1 i plagosur rëndë/ Kamioni përplaset me fouristradën, ja si ndodhi ngjarja
Nuk dihet identiteti i viktimës ose të plagosurit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton.