Home Të Fundit AKSIDENT TRAGJIK NE LUSHNJE! Fugoni me pasagjerë përplaset me autokombajnën, 7 persona…

AKSIDENT TRAGJIK NE LUSHNJE! Fugoni me pasagjerë përplaset me autokombajnën, 7 persona…

22

Një aksident ka ndodhur sot në Lushnjë.

 

AKSIDENT TRAGJIK NE LUSHNJE! Fugoni me pasagjerë përplaset me autokombajnën, 7 persona...

Një furgon i linjës Tiranë-Berat është përplasur me një autokombajnë.

Si pasojë e aksidentit, kanë mbetur të lënduar 7 turistë francezë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ndërsa personat e lënduar janë nisur drejt spitalit për ndihmë mjekësore.

Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të aksidentit