Home Të Fundit Aksidenti TRAGJIK i merr jetën dy të rinjëve nga Shqipëria, njëri 24...

Aksidenti TRAGJIK i merr jetën dy të rinjëve nga Shqipëria, njëri 24 e tjetri 19, në lule të moshës mbyllin sytë

541

Dy të rinj kanë gjetur vdekjen tragjike pas një aksidenti me makinë në Mississauga, Kanada të enjten mbrëma.

Aksidenti TRAGJIK i merr jetën dy të rinjëve nga Shqipëria, njëri 24 e tjetri 19, në lule të moshës mbyllin sytë

Kushërinj mes tyre, të rinjtë nga Shkodra Klis Dreshaj 24 vjeç dhe Simon Dreshaj

 

19 vjeç janë viktimat e aksidentit tragjik.

Policia tha se përplasja ndodhi pak para orës 22:00 në kryqëzimin e rrugës Dixie dhe Eglinton Avenue.

 

 

Drejtuesi i njërit prej mjeteve të përfshira në aksident u konstatua i

vdekur në vendngjarje. Nuk dihen ende shkaqet e përplasjes./Joqalbania