Home Të Fundit Akuzoi rëndë Julin, Egla Ceno i ‘bënë gropën vetes’! Ja cfarë i...

Akuzoi rëndë Julin, Egla Ceno i ‘bënë gropën vetes’! Ja cfarë i ndodhi jashtë shtëpisë brenda pak minutave

318

Mbrëmjen e sotme u transmetuan disa pamje në “Big Brother VIP” nga debati i fortë mes Eglës dhe Julit.

 

Akuzoi rëndë Julin, Egla Ceno i 'bënë gropën vetes'! Ja cfarë i ndodhi jashtë shtëpisë brenda pak minutave

Egla shpërtheu në akuza ndaj Julit sa i përket karrierës së tij si aktor,

 

madje u shpreh se titullin “Mjeshtër i madh” e ka marrë nga partia.

 

Debati u nxit sërish edhe në prime mes tyre, ndërsa “lufta” e vërtetë duket se po ndodh jashtë reality show-t.

Pas fjalëve të Eglës ndaj Julit, ajo ka humbur mbi 3 mijë ndjekës brenda disa minutash, duke shkuar nga 73,8 mijë ndjekës në 70,3 mijë.

 

Një veprim që tregon qartë se kë mbështet publiku në debatin mes tyre.