Home Të Fundit ALARM NE SHKODER! ‘Zhduket’ nëna së bashku me fëmijët e mitur, burri...

ALARM NE SHKODER! ‘Zhduket’ nëna së bashku me fëmijët e mitur, burri i shqetësuar shkon në…

170

 

Policia e Shkodrës ka nisur kërkimet për gjetjen e një gruaje së bashku me 3 fëmijët e mitur, e cila është larguar nga banesa.

 

ALARM NE SHKODER! 'Zhduket' nëna së bashku me fëmijët e mitur, burri i shqetësuar shkon në...

Denoncimin në polici e ka bërë ditën e djeshme bashkëshorti i 39-vjeçares me iniciale A. A.

 

31-vjeçari ka kallëzuar se e shoqja është larguar nga banesa, ndërsa policia

 

po punon për gjetjen e gruas dhe fëmijëve të tyre të mitur.

 

“Më datë 03.05.2024, shtetasi E. A., 31 vjeç, banues në Shkodër, ka kallëzuar se është larguar nga banesa,

 

bashkëshortja e tij, shtetasja A. A., 39 vjeçe, së bashku më 3 fëmijët e tyre të mitur. Po punohet për gjetjen e tyre”, raporton policia.