Home Të Fundit Amarda Toska na lë pa fjalë/ Poston foto me bikini, linjat e...

Amarda Toska na lë pa fjalë/ Poston foto me bikini, linjat e saj duken thjeshtë WOW!

22

Duket se koha ka ndaluar së ecuri për ish-moderatoren, tashmë biznesmene, Amarda Toska.

 

Amarda Toska na lë pa fjalë/ Poston foto me bikini, linjat e saj duken thjeshtë WOW!

Së fundmi, ajo ka kaluar disa ditë pushimesh me familjen e saj.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, ajo vazhdon ende të ruajë një super trup me linja perfekte.

Ami ka postuar në Instastoryn e saj, teksa shfaqet me bikini para pasqyrës dhe ne jemi pa fjalë!

 

Amarda Toska na lë pa fjalë/ Poston foto me bikini, linjat e saj duken thjeshtë WOW!