Home Të Fundit ‘Ameni sot 6 muajsh…’ I ndarë nga Xhensila, Bes Kallaku publikon foton...

‘Ameni sot 6 muajsh…’ I ndarë nga Xhensila, Bes Kallaku publikon foton e rrallë me të birin

184

Djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut, Amen, ka bërë dje 6 muajsh.

 

'Ameni sot 6 muajsh...' I ndarë nga Xhensila, Bes Kallaku publikon foton e rrallë me të birin

Pas postimeve të shumta dhe urimevë të Xhensilës edhe Bes Kallaku ka publikuar një foto të rrallë me të birin.

“Ameni sot 6-muajsh. Bekimin e Zotit e paç jastek të ëndrrave bir”, ka shkruar aktori krah fotos.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji i kanë dhënë fund martesës së tyre,

7 vite pas dasmës dhe më shumë vite histori dashurie. Ky divorc ka qenë një ndër më të përfolurit ndonjëherë në historinë e personazheve VIP në Shqipëri.

 

Kujtojmë se i ftuar pak ditë më parë në Vizioni i Pasditës Besi u shpreh se lidhja me Ajkën është më e ngushtë,

pasi djali është i vogël. Kuptueshëm që për shkak të divorcit takimet me të birin kanë qenë më të rralla.

“Sa të rritet dhe pak djali, Ajka është dashuria ime më e madhe. Ajka është gjithçka e imja”, u shpreh ai.

'Ameni sot 6 muajsh...' I ndarë nga Xhensila, Bes Kallaku publikon foton e rrallë me të birin