Home tvshow Arbana dhe Luizi në Kosovë për Big Brother Vip? Detaji që tregon...

Arbana dhe Luizi në Kosovë për Big Brother Vip? Detaji që tregon se…

86

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura

Arbana dhe Luizi në Kosovë për Big Brother Vip? Detaji që tregon se...

së fundmi ka dhënë një intervistë për “Shok Podcast”,

ku ka folur më shumë për jetën e saj profesionale, duke treguar projektet që ka në të ardhmen.

E emocionuar modelja tregoi se tashmë po merret me një projekt që lidhet me “Big Brother”.

“A është e vërtetë që Luiz Ejlli dhe Arbana Osmani do të jenë moderatorët?”, e pyeti moderatori Xhulin duke shtuar dyshimet se këtë sezon dyshja do të prezantojnë spektaklin “Big Brother VIP Kosova”.

“I kemi disa informacione. Vetëm nëse e marrin Arbanën ‘Klani’ dhe je ti me Luizin”– vazhdoi gazetari.

Ndonëse një lajm i tilë nuk u konfirmuar nga ana e ish-banores, dyshimet u shtuan më shumë pasi ajo u shpreh se “të gjithë Shqipërinë do e marrim për vete Gazetari tregoi se ka marrë”.

Pjesë nga intervista:

Juliana: Xhulin do e shikoni më lart. Jam duke punuar diçka që shpresoj të shikoni në të ardhmen dhe lidhet me “Big Brother”

Gazetari: A është e vërtetë që Luiz Ejlli dhe Arbana Osmani do të jenë moderatorët?

Juliana qesh

Gazetari: O Xhul unë e di që ti do të jesh opinioniste bashkë me Luiz Ejllin

Juliana: Çfarë di unë! (Qesh)

Gazetari: I kemi disa informacione. Vetëm nëse e marrin Arbanën “Klani” dhe je ti me Luizin

Juliana: Unë mendoj se të gjithë Shqipërinë do e marrim për vete. Mua më vjen shumë keq që Shqipërisë nuk do i lënë shumë…