Home Të Fundit Arbana Osmani MERR NE DORE sërish Big Brother Vip? Moderatorja JEP LAJMIN...

Arbana Osmani MERR NE DORE sërish Big Brother Vip? Moderatorja JEP LAJMIN E PAPRITUR!

29

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

 

Arbana Osmani MERR NE DORE sërish Big Brother Vip? Moderatorja JEP LAJMIN E PAPRITUR!

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale.

 

Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur me këtë format, edhe pse tani largimi i saj nga Top Media është përfundimtar dhe drejtimin e BBV e ka marrë Ledion Liço.

 

Arbana Osmani MERR NE DORE sërish Big Brother Vip? Moderatorja JEP LAJMIN E PAPRITUR!

Ndjekësi e parashtron se e di që Arbana nuk do i përgjigjet, por sërish e bën pyetjen. Kjo e fundit shprehet se me rëndësi është që (ndjekësi) të mos heqë dorë.

Pak muaj më parë Arbana Osmani pati një afrim me Klan Kosovën ku u diskutua mundësia që ajo të ishte në rolin e produksionit në BBVK.

Duket se sezonin e ardhshëm ajo do të ketë një afrim pranë këtij televizioni, por nuk dihet ende se në çfarë formati do të vijë ajo për publikun.