Home ShowBizzi Arbri dhe Ori sonte në BBVA? Ja çfarë thotë Ledion Liço (Foto)

Arbri dhe Ori sonte në BBVA? Ja çfarë thotë Ledion Liço (Foto)

147

Kur loja dalë nga dalë po i afrohet fundit, tashmë traditë në Big Brother ashtu si vitin e kaluar në mbrëmje do ti vizitojnë dy opinionistët e programit Arbër Hajdari dhe Oriela Nebijaj.

Arber Hajdari, Ori Nebijaj, Ledjona Lico

Këtë njoftim e bëri të ditur vetë moderatori i këtij reality shoë Ledion Liço.

“Ku do shkojmë sonte për darkë”? – shkruan moderatori teksa e la të nënkuptohej se pjesë e darkës do të jetë dhe ai vetë.

Se çfarë do të ndodhë në mbrëmjen mbetet për tu parë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)