Home ShowBizzi Argjira do futet në ‘BBV’? Me deklaraten e fundit Graciano na beri...

Argjira do futet në ‘BBV’? Me deklaraten e fundit Graciano na beri te gjitheve te dyshojme per…

192

Graciano Tagani ka folur ditën e sotme për një mundësi takimi me partneren e tij, Argjira Spanca brenda ‘Big Brother VIP Albania’.

te fundit, big brother vip albania, bbv, graciano tagani, argjira spanca

Teksa ishte duke biseduar me Eglën, ai tha se Argjira do vijë në momentin e duhur brenda shtëpisë.

Më pas, tregoi se tani është mirë emocionalisht, e se e ka mbledhur veten.

‘Gjira do vijë atëherë kur duhet, ajo e di mirë kur duhet. E di që nuk më lë kurrë në baltë”

Egla: Hajde Gjira hajde, se ky do kërcejë si karkalec.

Graciano: Kam qenë shumë mirë dhe emocionalisht, e pata një javë kshu…