Home ShowBizzi “Asnjëra nuk e bën siç e bëj unë”/ Konfirmoi ndarjen nga Bes...

“Asnjëra nuk e bën siç e bëj unë”/ Konfirmoi ndarjen nga Bes Kallaku, Xhensila ‘cmend’ publikun me levizjet e saj ne skene…

237

Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë kohët e fundit.

Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku, Ndarja

Pak kohë më parë, u konfirmua se këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin Bes Kallaku,

teksa çifti janë prindër të një vajze dhe një djali.

Por duket se problemet në jetën personale, nuk e ndalin Xhensilën të shkëlqejë në karrierë.

Këngëtarja është shfaqur në super formë në daljet e fundit në skenë, ku nuk kanë munguar as lëvizjet provokuese nga ana e saj.