Home Të Fundit Ata nuk janë dakort për lidhjen e tyre? Donaldi telefonon LIVE maman...

Ata nuk janë dakort për lidhjen e tyre? Donaldi telefonon LIVE maman e Heidit, ja cfarë i thotë ajo për ciftin

341

Donald Veshaj, i ftuar në ‘Cherry on Top’, mes të tjerash, ka komentuar lidhjen e binjakut të tij Romeos, me Heidin.

Ata nuk janë dakort për lidhjen e tyre? Donaldi telefonon LIVE maman e Heidit, ja cfarë i thotë ajo për ciftin

Ai u shpreh se i pëlqen lidhja e tyre dhe se e përkrah këtë lidhje, për sa kohë edhe Romeo është i lumtur.

 

Donaldi gjithashtu tregoi se ka patur komunikim të vazhdueshëm me mamin e Heidit, ndërsa realizuar edhe një lidhje telefonike LIVE.

 

“Romeo i merr përzemër situatat që i ndodhin edhe për personin që ka në krahë dhe ai bën për atë person”, tha aktori.

A të pëlqen romanca e tyre?

 

Donaldi: Normal që po, pse jo. Romeo është i lumtur dhe unë jam i lumtur për të

 

Ka patur ndonjë komunikim me familjen e Heidit?

 

Donaldi: Po kam pasur një komunikim, kam folur me mamin e Heidit në telefon.

 

Kemi shkëmbyer disa mesazhe lidhur me disa nga situatat brenda shtëpisë. Flasim atëherë kur duhet folur, për ndonjë situatë të caktuar

 

Mund ta marrësh në telefon?

Donaldi: Me babain e Heidit s’kam folur kurrë, por me mamin e Heidit po.

 

Biseda në lidhje telefonike me mamin e Heidit

Mami i Heidit: Alo, Donaldi..

Donaldi: Alo, mirëmbëma si je? Po të marr nga emisioni I Borës

Ilir Shaqiri: Mirëmbrëma, edhe nga krushqit nga Italia

Donali: Është Ilir Shaqiri me ne, ishte një pyetje nga Bora, që çfarë marrëdhënie kishim bashkë

 

Mami i Heidit: Po po , çdo gjë është okay

 

Bora Zemani: Unë e dija, por më duhet ta bëja këtë pyetje. Të përshëndes shume