Home Authors Posts by admin

admin

13168 POSTS 0 COMMENTS

Askush nuk e priste, Ueda bën deklaratën e fortë për Aleksandrosin

0
Ishullorët kanë marrë pyetje nga publiku të cilave iu janë përgjigjur. Ueda ka marrë një pyetje nga publiku, në lidhje me Aleksandrosin. Pyetja: A do ta...

Olta flet për skenat me Luizin në film: Më shijuan shumë,...

0
Olta Gixhari, e ftuar këtë të shtunë në “Më lër të flas” tregoi më shumë për rolin e saj në filmin "Në kuader të...

“Jam e traumatizuar”- ish banores së Big Brother i bastisin shtëpinë

0
Ish banorja e “Big Brother 9”, Gerta Shino, vazhdon ende të jetë një nga personazhet më të ndjekur që pas daljes nga programi. Ajo tashmë...

Bora Zemanit nuk po i ndahen dhuratat romantike, një të tillë...

0
Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e...

Me fustan të gjatë dhe me këmbën e zbuluar, Olta do...

0
Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik. Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP...

ZIHEN SHOKET E NGUSHTE? Visjan Ukcenaj “dënon” Albano Bogdon: Ate e...

0
Albano ka qenë kolegu im gjithë këto vite dhe më vjen keq që e ka bërë këtë gabim” Aktori i njohur, Visjan Ukcenaj, ishte dje i...

Çfarë i tha Burri Oltës për skenat e puthjeve në film...

0
Olta Gixhari ka folur rreth filmit Në Kuadër të Dashurisë dhe komenteve që bëri partneri i saj Dori pasi e pa filmin e plot. Për sa i...

Olta flet për herë të parë për marrëdhënien e saj me...

0
Olta Gixhari e ftuar në emisionin “Më lër të flas” foli për herë të parë për marrëdhënien e saj me Luizin, pas filmit. U përfol se...

Telenovel reale ne SHQIPERI, burri tregon se : Gruan e kapa...

0
Një rrëfim i pazakontë ka ardhur në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 nga një 30-vjeçar, babai i një vajze të cilën për fat...

Rrihen prindërit dhe gratë në Tiranë, tre të arrestuar

0
Policia e Tiranës ka arrestuar në tre raste të ndryshme tre persona, të cilët akuzohet se kanë rrahur babanë ose bashkëshorten. Sipas policia u arrestua Xh....