Home Authors Posts by admin

admin

admin
14683 POSTS 0 COMMENTS

U FUT NGA MBRAPA? Arbana Osmani ishte në premierë!

0
Mbrëmjen e kësaj të hëne në kryeqytet u mbajt premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”, një prodhim i Top Channel Films. E teksa në tapetin...

A ishte e pranishme Arbana Osmani në premierën e filmit të...

0
Arbana nuk u pa të bënte asnjë postim nga premiera e filmit "Në kuadër të dashurisë", ç'ka bëri të përflitej se ajo nuk ka marrë...

Fansat poshtërojnë Maestron pasi u shfaq me balerinën në tapetin e...

0
Premiera e shumë përfolur e filmit më të fundit shqiptar ‘Në Kuadër të Dashurisë’, ndodhi mbrëmjen e sotme, disa nga skenat i zbuluam nga...

SHOKON Antonela: Gazetar të njohur i kanë ofruar ishit tim para...

0
Një ndër të ftuarat në emisionin "Trotuar" ishte ish-konkurrentja e "Për’puthen", Antonela Berisha, e cila tregoi një rast të saj personal. Ajo rrëfeu se kur...

E fundit! U aledua se nuk ishin prezent në premierën e...

0
Mbrëmjen e kësaj të hëne në kryeqytet u mbajt premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”, një prodhim i Top Channel Films. E teksa në...

Si u veshën VIP-at në premierën e filmit të Oltës...

0
Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit "Në kuadër të dashurisë", ku në role kryesore janë fituesi i "Big Brother VIP 2", Luiz Ejlli dhe...

Më i suksesshmi i momentit, Luizi fjalë zemre për fansat: Më...

0
Nga tapeti i kuq, protagonisti i filmit “Në Kuadër të Dashurisë” Luiz Ejlli, ia ka dedikuar të gjithë suksesin fansave të tij.   Në disa fjalë...

“Kam ardhur nga Milano!”, fansat “çmenden” për një foto me Luizin,...

0
Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar premiera e filmit më të pritur nga gjithë shqiptarët, “Në kuadër të dashurisë” ku protagonist është fituesi i BBV, Luiz...

Autobusi merr përpara kalimtarët, raportohet për viktima

0
Tre persona humbën jetën dhe një u plagos rëndë në qytetin e Kadizit, në jugperëndim të Spanjës, kur u përplasën nga një autobus, drejtuesi i...

Tërmet i fuqishëm ‘shkund’ këtë vend, ja sa ishte magnituda

0
Sllovakia është goditur sot nga një tërmet me magnitudë pesë ballë i shkallës Rihter. Epiqendra e tërmetit ishte 18 kilometra larg qytetit Humena në lindje...