Home Të Fundit B0MBASTIKE, ELEGANTE DHE E BUKUR! Beatrix Ramosaj, ‘TERBON’ rrjetin me fotot e...

B0MBASTIKE, ELEGANTE DHE E BUKUR! Beatrix Ramosaj, ‘TERBON’ rrjetin me fotot e fundit me bikini

174

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj vazhdon të marr vëmendjen e publikut me çdo postim që ajo bënë.

 

B0MBASTIKE, ELEGANTE DHE E BUKUR! Beatrix Ramosaj, 'TERBON' rrjetin me fotot e fundit me bikini
Së fundi, bukuroshja ka nisur pushimet verore në SHBA ku as nga atje nuk kanë munguar pozat e nxehta.

 

B0MBASTIKE, ELEGANTE DHE E BUKUR! Beatrix Ramosaj, 'TERBON' rrjetin me fotot e fundit me bikini

E veshur me bikini dhe në plazh, Trixa shfaqet mahnitëse teksa thekson linjat trupore të formësuara.

B0MBASTIKE, ELEGANTE DHE E BUKUR! Beatrix Ramosaj, 'TERBON' rrjetin me fotot e fundit me bikini

Komentet pozitive ishin të shumta që morri artisja shqiptare.

B0MBASTIKE, ELEGANTE DHE E BUKUR! Beatrix Ramosaj, 'TERBON' rrjetin me fotot e fundit me bikini