Home tvshow Bardhi bëhet ‘meme’ në rrjetë? / Gënjen banorët e BBVA 3...

Bardhi bëhet ‘meme’ në rrjetë? / Gënjen banorët e BBVA 3 për moshën e tij

830

Ai bëri bujë ende pa filluar

spektakli i Big Brother Vip Albania 3.

Bardhi bëhet ‘meme’ në rrjetë? / Gënjen banorët e BBVA 3 për moshën e tij

Fjala është për reperin nga Kosova

i cili është tashmë pjesë e formatit dhe ka filluar të jetë mjaft i pëlqyer nga publiku.

Disa nga banoret e pyetën së fundmi për moshën ndërsa ai u tha se është 19 vjec.

Kjo ishte një shaka nga ana e tij ndërsa ato e morën seriozisht.

Në fakt Bardhi është 26 vjec./InfoKosova/