Home tvshow “Bardhi i shkretë…”/ Çfarë ndodhi me çiftin? Sara zbulon : Ja shkatërrova...

“Bardhi i shkretë…”/ Çfarë ndodhi me çiftin? Sara zbulon : Ja shkatërrova karrierën…

232

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi u njohën dhe u dashuruan brenda

“Bardhi i shkretë…”/ Çfarë ndodhi me çiftin? Sara zbulon : Ja shkatërrova karrierën...

shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”.

Edhe pse pati shumë aludime se ata do të ndaheshin shumë shpejt,

ata e vazhduan romancën e tyre edhe pas daljes nga reality show.

Lidhur me çiftin Sara-Bardhi ka patur komente të shumta në rrjet, duke nisur nga ato pozitive që janë në mbështetje të tyre e deri tek ato negativet. Ka shumë persona që mendojnë se Gjordeni po i prish karrierën këngëtarit të njohur, pasi ky i fundit ‘prishi’ marrëdhëniet edhe me menaxherin e tij i cili ishte “kundër” lidhjes së tyre.

Ndërkohë një ditë më parë, Sara përmes një postimi në “Instastory” ka treguar se sa shumë “vuan” partneri i saj, duke ironizuar komentet e njerëzve.

 

“Shkëputur nga episodet e vuajtjeve të Bardhit ‘të shkretë’ që në mëngjes”– ka shkruar Sara krahas një fotoje duke i gatuar mëngjesin këngëtarit.

“Ja shkatërrova karrierën”- vazhdoi ajo ku tregoi se i kishte bërë dhuratë një libër Bardhit.

 

Modelja përmes këtyre postimeve ka treguar se dyshja po shijojnë pushimet së bashku në Kuçovë, ndërsa janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.“Bardhi i shkretë…”/ Çfarë ndodhi me çiftin? Sara zbulon : Ja shkatërrova karrierën...