Home Të Fundit Bardhi nuk kujdeset shumë për të?! ‘Më bëri për të qarë…’ Sara...

Bardhi nuk kujdeset shumë për të?! ‘Më bëri për të qarë…’ Sara Gjordeni flet si asnjëherë më parë, tregon jetesën që po bënë…

16

Në një intervistë për “Prive”, ish-banorja e “BBV3”,

 

Bardhi nuk kujdeset shumë për të?! 'Më bëri për të qarë...' Sara Gjordeni flet si asnjëherë më parë, tregon jetesën që po bënë...
Sara Gjordeni, ka rrëfyer më tepër detaje lidhur me jetën e saj, tani që është në pritje të fëmijës së parë.

Sakaq e pyetur se kur kishte qarë për herë të fundit dhe se cila ka qenë arsyeja,

Sara shprehet duke theksuar se është një prej arsyeve më qesharake deri më sot që ajo mund të ketë qarë:

“Dje në darkë isha shumë emocionale dhe po qeshja me reagimin tim. Përpara se të flinim, po i tregoja Bardhit një palë çorape për bebin dhe Bardhi si çun që është,

e mori çorapen po e shikonte dhe kishte marrë vetëm një prej tyre dhe e zgjeroi më shumë se tjetrën. Edhe i them mos se i prishe. Dhe kjo ishte arsyeja më idiote pse kam qarë deri më sot!”– shprehet Sara.

Sakaq e pyetur për momentin më të lumtur të jetës së saj, ish-banorja u shpreh:

“Përveç ardhjes së bebit çdo moment që kam kaluar me mamin dhe tezen time, janë nga momentet më të lumtura për mua.”