Home ShowBizzi Batuta e hidhur e Egla Cenos me nënën e Meriton Mjekiqit, aktorja...

Batuta e hidhur e Egla Cenos me nënën e Meriton Mjekiqit, aktorja kritikohet nga Ledion Liço: Është e ndaluar të…

211

Në prime-n e mbrëmjes së sotme të Big Brother Vip 3, është diskutuar debati mes Egla Cenos dhe Meriton Mjekiqit.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, meriton mjekiqi

Diskutimi është sjellë rreth batutës që bëri aktorja ndaj nënës së moderatorit.

Teksa Egla po përpiqej të justifikonte fyerjen “marre kush të ka rrit ty”, Ledion Liço iu kthye ashpër asaj duke i thënë:

“E kemi thënë disa herë në këtë edicion është e ndaluar të përmenden banorë nga jashtë dhe e gjej fare të pavend Egla,

që një ditë pasi Juli takoi vajzën e tij që sapo mbushi 18 vjeç ti fillove t’ia përmendje përpos kërkesës së tij, pavarësisht kush ka të drejtë. Mos e bëj Egla, është kaq e thjeshtë, nuk ka komplikime, kaq!!”