Home tvshow Beatrix ‘Cmend’ rrjetin, shfaqet me fustanin pa…

Beatrix ‘Cmend’ rrjetin, shfaqet me fustanin pa…

28

Beatrix Ramosaj, e njohur si këngëtare dhe ish-banore e “Big Brother VIP Kosova”,

 

Beatrix ‘Cmend’ rrjetin, shfaqet me fustanin pa...

 

ka publikuar disa foto nga udhëtimi i saj në Florida, duke shkaktuar një reagim të fortë në rrjetet sociale.

Në fotografitë e ndara, ajo shfaqet e veshur me një fustan portokalli të guximshëm, pa jelek, që i shënon figurën në mënyrë tërheqëse.

Stili dhe eleganca e Beatrix-it kanë marrë komplimente të mëdha nga ndjekësit e saj.

Për të shoqëruar pamjet e saj të bukura, ajo ka shtuar një koment me shkronjat e mëdha “E paharrueshme”, duke treguar ndoshta ndjenjat e saj të pafundme për eksperiencën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shiko fotot:Beatrix ‘Cmend’ rrjetin, shfaqet me fustanin pa...Beatrix ‘Cmend’ rrjetin, shfaqet me fustanin pa...