Home Të Fundit Beatrix FSHINE përfundimisht Donaldin dhe nis një lidhje të re dashurie? Ja...

Beatrix FSHINE përfundimisht Donaldin dhe nis një lidhje të re dashurie? Ja si e trazoi rrjetin këngëtarja

95

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka ngritur dyshimet se është në një lidhje të re dashurie përmes

 

Beatrix FSHINE përfundimisht Donaldin dhe nis një lidhje të re dashurie? Ja si e trazoi rrjetin këngëtarja

disa fotove që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

 

Ajo ka postuar disa foto, të cilat bënë që ndjekësit të nisin të aludojnë se ajo ka gjetur shpirtin e saj binjak

 

Kjo pasi poshtë fotos Beatrix ka shkruar: “Flutrat n’bark”.

Beatrix Ramosaj, Lidhje e re

Ju rikujtojme qe Trixa ishte nje konkurrente e Big Brother Vip 1 ku pati nje

 

lidhje dashurie me aktorin Donald Veshaj qe pas mbarimit te formatit perfundoi.

Beatrix FSHINE përfundimisht Donaldin dhe nis një lidhje të re dashurie? Ja si e trazoi rrjetin këngëtarja

Beatrix FSHINE përfundimisht Donaldin dhe nis një lidhje të re dashurie? Ja si e trazoi rrjetin këngëtarja

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)