Home ShowBizzi Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen dhe nuk ta besoni sa vjeç mbush...

Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen dhe nuk ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

20

Data 9, është mjaft e veçantë për Beatrix Ramosajn, kjo pasi këngëtarja feston ditëlindjen e saj.

Beatrix Ramosaj
Sakaq, urimet e përzemërta prej personazheve publik dhe jo vetëm nuk kanë munguar për këngëtaren.

Mirëpo sa vjeç mbush Beatrix?

E lindur më 1994, këngëtarja e mirënjohur mbush plot 30-vjeçe dhe këtë e ka bërë me dije dhe vetë ajo nëpërmjet një video që ka ndarë në rrjete sociale, teksa përbri shkruan:

“Po mbush 30-vjeçe në zemër të NYC”, ndërsa shfaqet në video duke bërtitur “Është ditëlindja ime njerëz!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)