Home ShowBizzi Beatrix Ramosaj harron Donaldin dhe eshte ne një lidhje të re dashurie?...

Beatrix Ramosaj harron Donaldin dhe eshte ne një lidhje të re dashurie? Këngëtarja ngre dyshimet me fotot e fundit

213

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka ngritur dyshimet se është në një lidhje të re dashurie përmes disa fotove që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Beatrix Ramosaj, Lidhje e re

Ajo ka postuar disa foto, të cilat bënë që ndjekësit të nisin të aludojnë se ajo ka gjetur shpirtin e saj binjak

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

 

Kjo pasi poshtë fotos Beatrix ka shkruar: “Flutrat n’bark”.

Beatrix Ramosaj, Lidhje e re

Ju rikujtojme qe Trixa ishte nje konkurrente e Big Brother Vip 1 ku pati nje lidhje dashurie me aktorin Donald Veshaj qe pas mbarimit te formatit perfundoi.

Beatrix Ramosaj, Lidhje e re