Home tvshow Bebi i Sarës dhe Bardhit merr dhuratën e parë nga kunata e...

Bebi i Sarës dhe Bardhit merr dhuratën e parë nga kunata e Romeos… (FOTO)

109

Këngëtari Bardhi Idrizi dhe modelja Sara Gjordeni,

Bebi i Sarës dhe Bardhit merr dhuratën e parë nga kunata e Romeos... (FOTO)

mbrëmjen e djeshme kanë ndarë një lajm shumë

të ëmbël teksa kanë konfirmuar se së shpejti do të bëhen prindër.

Çifti të cilët fatet e tyre u kryqëzuan brenda shtëpisë së Big Brother teksa deklaruan se janë në pritje të një bebushi, duket se kanë marrë dhuratën e parë të bebit të tyre.
Këtë gjë e ka zbuluar vetë modelja nëpërmjet një InstaStory, ku tregon se dhurata është bërë nga moderatorja Bora Zemani, në emisionin e të cilës çifti deklaroi dhe shtatzëninë e Sarës.

“Dhuratën e parë e kemi nga teta Bora”- shkruan Sara përbri postimit të ndarë në llogarinë personale të Instagramit, teksa zbulon dhuratën: një palë këpucë të vogla për bebushin e çiftit.Bebi i Sarës dhe Bardhit merr dhuratën e parë nga kunata e Romeos... (FOTO)