Home ShowBizzi Bëhet publike data e finales së Big Brother? Ja cfare pritet…

Bëhet publike data e finales së Big Brother? Ja cfare pritet…

199

Mbrëmja e sotme premton surpriza të shumta në ‘Big Brother VIP Albania’.

Big Brother Vip Albania, Finalja

Sipas faqes zyrtare të reality shoë, Heidi Baci, do të suprizohet sot nga Beatrice Luzzi, aktorja e famshme italiane që kapi finale e ‘Grande Fratello.

Jo vetëm kaq, por këtë natë, banorët do të mësojnë datën e finales së madhe. Po ashtu, sonte do diskutohet loja e Jetmirit, përplasjet mes Egla Cenos dhe Liamit.

Po ashtu, gjatë Prime-it, do të publikohet edhe kënga që banorët kanë krijuar brenda shtëpisë.

Kujtojmë se sonte në televotim ‘kokë më kokë’ janë Lidi dhe Liami, e njëri prej tyre do lërë shtëpinë.