Home Të Fundit Bëhet VIRALE video që ‘FUNDOSI’ Heidin tani në fund! Rrjeti shpërthen në...

Bëhet VIRALE video që ‘FUNDOSI’ Heidin tani në fund! Rrjeti shpërthen në kritika dhe ofendime ndaj… (Video)

206

Duket se ditët e fundit të qëndrimit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” po bëhen të vështira për Heidi Bacin.

 

Bëhet VIRALE video që 'FUNDOSI' Heidin tani në fund! Rrjeti shpërthen në kritika dhe ofendime ndaj... (Video)

Ajo ka qenë “shënjestër” e kritikave në rrjet pasi u dëgjua duke hedhur akuza të forta bashkë me Julin, ndaj një banori tjetër, Meriton Mjekiqit, për shëndetin e tij mendor.

 

Mirëpo si mos të mjaftonte kjo, në një video të publikuar pak më parë nga faqja zyrtare e BBV, Meritoni dëgjohet duke debatuar me Eglën. Këtu ndërhyn Heidi, e cila i drejtohet Meritonit: “Boll se na çave veshët.

Pas kundërpërgjigjes nga Meritoni, Heidi vazhdon: “Sdua, sdua. Sdua ta mbyll gojën”.

 

Fjalët e Heidit nuk i pëlqyen aspak ndjekësve, të cilët u shprehën në komente se në gjithë rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP Albania” ka thënë, “jam në llixha”, “na çave veshët”, “sdua”, “boll”.