Home Të Fundit Bëri bujë të madhe në media, Maya rrëfen për herë të parë...

Bëri bujë të madhe në media, Maya rrëfen për herë të parë sherrin me bashkëshortin ‘Nëse do dilte e vërteta…’

163

Këngëtarja e njohur Maya, ka folur për herë të parë pas publikimit të videos virale,

 

Bëri bujë të madhe në media, Maya rrëfen për herë të parë sherrin me bashkëshortin 'Nëse do dilte e vërteta…'

ku ajo ishte përfshirë në një konflikt fizik me bashkëshortin.

E ftuar sot në “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani,

ajo tregoi se e vërteta është përtej asaj videoje, por që nuk do donte të fliste për të, pasi ‘nuk është e bukur’.

“Kemi pasur edhe vite të bukura por kaq, nuk dua të them më shumë se do dilte e vërteta dhe e vërteta nuk është e bukur.

Unë jam artiste, ma ka dhënë zoti këtë. Kur vesh pallton e skenës, më ikin të gjitha hallet me publikun që pret energjinë tënde.

Kemi shumë njerëz që na duan. Të gjithë më kanë mbështetur në mënyrën e vet.

Duhet të bëj një falënderim publik me fansat që më kanë shkruar. Nuk jam marrë me rrjetet sociale, nuk merrem aspak se nuk dua të marr energji negative.”-u shpreh Maya.

Top Channel