Home Të Fundit Big Brother mbaroi, POR IRONIA e Ilnisës dhe Meritonit për Eglën JO!...

Big Brother mbaroi, POR IRONIA e Ilnisës dhe Meritonit për Eglën JO! Ja si e thumbon cifti aktoren ‘Kjo vaska të kujton gjë?’

16

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi ndodhen me pushime në Turqi, aty ku po kalojnë kohë vetëm me njëri-tjetrin.

 

Big Brother mbaroi, POR IRONIA e Ilnisës dhe Meritonit për Eglën JO! Ja si e thumbon cifti aktoren 'Kjo vaska të kujton gjë?'

Ditën e sotme Ilnisa ka postuar një instastory ku shihet në dhomë e përballë saj ndodhet një vaskë.

Ajo i ka drejtuar një pyetje thumbuese Meritonit, që duket sikur e ka për Eglën.

“Të të bëj një pyetje, kjo vaska të kujton gjë?”-dëgjohet të thotë ajo.

Meritoni shikon vaskën e më pas nis qesh me të madhe.

@iconstyle.al

Ilnisa i ka drejtuar një pyetje thumbuese Meritonit, që ne na duket sikur e ka për Eglën. “Të të bëj një pyetje, kjo vaska të kujton gjë?”-dëgjohet të thotë ajo. Kujtojmë se brenda BBV Egla u bë virale me pamjet e saj teksa lahej në vaskë. #iconstylealbania #ilnisaagolli #meritonmjekiqi #eglaceno

♬ original sound – ICONSTYLE