Home tvshow “Big Brother” mollë sherri, krizë mes çiftit të njohur!

“Big Brother” mollë sherri, krizë mes çiftit të njohur!

576

Argjira dhe Graciano janë një nga çiftet më të dashura të publikut.

“Big Brother” mollë sherri, krizë mes çiftit të njohur!

Por diçka ka shqetësuar shumë ndjekësit e dyshes, shkruan “Kosovarja.

Argjira nuk po e suporton aspak të dashurin pasi vendosi të rikthehet në “BBVA”.

Në postimin e fundit të saj shihet se ajo po përcjell një show që është konkurrues me “Big Brother”.

Mos rikthimi i Gracianos është mollë sherri për krizën e çifti?!

Urojmë që mos të jetë kështu!“Big Brother” mollë sherri, krizë mes çiftit të njohur!