Home ShowBizzi Bora konfirmoj shtatzanin me Donaldin, Beatrix Ramosaj habit me postimin

Bora konfirmoj shtatzanin me Donaldin, Beatrix Ramosaj habit me postimin

461

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka muaj që nuk është aktive në muzikë, por mediat sociale nuk po i lenë mbas dore.

Bora Zemani, Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj

Pak orë me parë ka publikuar një postim falënderues për vetën e saj.

“Të dua vetja ime, në çdo forme, në çdo ngjyre! Me fal që ndonjëherë jam shumë e rreptë me ty por do mundohem që gjithmonë të gjejë mënyrën me të mirë për të folur dhe pranuar ashtu siç je.

 

Turpi im- Shtepia ime” është shprehu ajo.

Andaj ndjekësit dhe komplimentuan për këtë veprim këngëtaren.

Kujtojme se diten e djeshme gjate promos se emsionit me te ri te Bora Zemanit, ajo konfirmoj se eshte ne pritje te embel bashk me Donald Veshaj.

Shiko foton

Bora Zemani, Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj