Home tvshow Bora Zemani është ndarë nga burri, është tradhëtuar nga i dashuri, por...

Bora Zemani është ndarë nga burri, është tradhëtuar nga i dashuri, por beson…

463

Prezantuesja e njohur, që së shpejti kthehet

Bora Zemani është ndarë nga burri, është tradhëtuar nga i dashuri, por beson…

 

me një projekt të ri televiziv, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen.

Bora, ka qenë e martuar me DJ Vinin, me të cilin e ka edhe një djalë, por fatkeqësisht martesa ka përfunduar shpejtë.

 

Ndonëse me një lidhje të dështuar, pastaj me një tradhëti publike nga Donald Veshaj, Bora nuk e ka humbur besimin në dashuri.

Sot, ajo duket e lumtur dhe rrezaton./Kosovarja/Bora Zemani është ndarë nga burri, është tradhëtuar nga i dashuri, por beson…