Home ShowBizzi Bora Zemani flet per here te pare per rikthimin me Donaldin pas...

Bora Zemani flet per here te pare per rikthimin me Donaldin pas lidhjes me TRIXEN: Nuk besoja, por ishte më i fuqishëm se…

14

Dy vajza e bukura të ekranit, Sara Hoxha dhe Bora Zemani, folën në studion e “Cherry on Top” për ‘rikthimet’.

Bora Zemani, Donald Vesshaj, Beatrix Ramosaj
Sara, e cila përflitet se është ndarë nga babai i fëmijës së saj Ledri Vula tha se beson tek rikthimet, ndësa Bora, e cila është në një lidhje me Donald Veshajn, e quajti rikthimin me si ti më të fuqishëm se fillimi

Bora: Çfarë mendon për rikthimet?

Sara: Për mua ti je shembulli më i mirë i rikthimit dhe nuk kam çfarë them fare

Bora: Mendoja që nuk besoja, por më ndodhi dhe rikthimi ishte më i fuqishëm se fillimi

Sara: Patjetër, sepse të bën më të fortë besoj