Home Të Fundit ‘Bota ime u shemb! Kuptova që s’do ta përqafoja më…’ Cfare rrefimi...

‘Bota ime u shemb! Kuptova që s’do ta përqafoja më…’ Cfare rrefimi prekes, Ana Lika na perlot per humbjen e nenes se saj

21

Aktorja Ana Lika foli për herë të parë publikisht për humbjen tragjike të nënës së saj.

 

'Bota ime u shemb! Kuptova që s’do ta përqafoja më...' Cfare rrefimi prekes, Ana Lika na perlot per humbjen e nenes se saj
E ftuar në S’e luan Topi ajo tha se bota iu shemb kur mori telefonatën e vdekjes së të ëmës, pasi ndodhej në Itali në atë moment.

Ana Lika: U rritëm brenda 24 orëve. Mëngjesin e 25 vjetorit mora një telefonatë që kurrë nuk do të doja

ta merrja, pas atij mëngjesi bota ime u shemb, thjesht jam kthyer në Tiranë brenda natës.

Kuptova që nuk do ta përqafoja më edhe pse kur u nis për Itali më premtoi që do të kthehej prapë.

48 vjeç ndërroi jetë. Më mbetën peng shumë gjëra, por thellë thellë më njihte shumë mirë, mjaftonte të më shihte në sy dhe kuptonte se çfarë kisha unë në ato momente.