Home Të Fundit ‘Burrin e kam lënë me shoqen…’ Bëri NAMIN ME DY DEKLARATAT E...

‘Burrin e kam lënë me shoqen…’ Bëri NAMIN ME DY DEKLARATAT E SAJ, Franceska tregon se cfarë i tha burri sapo doli nga BBV ‘Na…’

159

Kujtojmë se një muaj më parë, teksa Françeska Murati po bisedonte me Egla Cenon,

 

'Burrin e kam lënë me shoqen...' Bëri NAMIN ME DY DEKLARATAT E SAJ, Franceska tregon se cfarë i tha burri sapo doli nga BBV 'Na...'

i drejtohet asaj duke i thënë ‘të hëngsha prillin unë ty’.

 

Ky fragment shkaktoi shumë të qeshura te banorët e tjerë, momente këto të cilat u bënë virale kudo nëpër rrjet.

Sakaq e ftuar sot në ‘Wake Up’, ish-banorja ka komentuar rrugëtimin e saj në ‘BBV3’, madje ka treguar se si bashkëshorti i saj i ka pritur këto komente.

“Unë nuk e kisha idenë fare, fare. Madje në një nga momentet unë thashë me mikrofon fikur nuk ka dëgjuar njeri, ishte një kështu…

Madje në momentin e parë që kam dalë nga shtëpia dhe dikush më priti jashtë dhe më tha një fjali nga ato me spec që kam thënë, ngela e thashë ça pati ky që ma tha. ‘Hë mo prillo si je?’.

E pastaj në studio edhe Ledioni, thashë ça thua. Sa kam hyrë në makinë me bashkëshortin më tha ‘zemra ime je bërë virale’. Unë e shokuar totale”, tha Françeska duke qeshur.