Home Të Fundit ‘Carës k*ri…’ Nuk përmbahet Ditea në Ferma Vip ndaj konkurentit, shpërthen në...

‘Carës k*ri…’ Nuk përmbahet Ditea në Ferma Vip ndaj konkurentit, shpërthen në ofendime

243

Me fillimin e “Ferma VIP”, konkurentët pjesëmarrës të tij,

 

'Carës k*ri...' Nuk përmbahet Ditea në Ferma Vip ndaj konkurentit, shpërthen në ofendime

u evidentuan në rrjet për qytetarinë, sjelljen e mirë dhe energjinë pozitive që po jepnin.

 

Mirëpo, me sa duket kjo nuk zgjati shumë pasi debatet kanë ‘shpërthyer’ edhe në reality-show më të ri.

 

Së fundmi, një prej fermereve i ka goditur me shishe Elsën.

Nga ana tjetër ka vazhduar edhe një debat mes aktorit Albano Bogdo dhe influenceres Ditea Berisha,

motra e ish-banores së BBV1 Sarah Berisha.

Gjatë debatit mes tyre, Ditea është bezdisur nga Albano ku me zë të ulët e ka quajtur

 

‘çarës k*ri’, ndërsa video në rrjet është bërë virale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XL Media Prime (@xl_media_prime)