Home ShowBizzi “Çfarë bën o kafshë? O Idiot…”/ Plas keq në ‘Big Brother VIP’!...

“Çfarë bën o kafshë? O Idiot…”/ Plas keq në ‘Big Brother VIP’! Liami iu derdh kafet, banorët shpërthejnë ndaj tij

193

Një debat i ashpër është zhvilluar mes banorëve të ‘Big Brother VIP3”, pasi Liami iu derdhi kafet në tavolinë disa prej konkurrentëve, pasi sipas tij po bënin thashetheme kundër tij.

te fundit, big brother vip albania, bbv, liami, banoret

Ndërsa Graciano dhe Erjola mohuan akuzat dhe shpërthyen në ofendimet kundër tij.

Debati:

Graciano: Boll, boll me këto budallallëqe se na e shpifët.

Erjola: Boll o kafshë, o idiot, çfarë bën?

Liami: Mos flisni për mua.

Graciano: Po ik ore ik ti.

Liami: Për mua pra po flisni, keni tre orë aty. S’keni trup s’keni.

Graciano: Kush po flet për ty, kush?

Erjola: Kush po flet për ty, o kafshë?

Liami: Jua kam dhënë mundësitë të gjithëve për të folur.

Graciano: Çfarë po bën more? Kështu rezistohet këtu? Unë po flisja për veten time.