Home Të Fundit Cfarë dashurie! Ciljeta VRAPON në krahët e Albanit sapo e shikon, e...

Cfarë dashurie! Ciljeta VRAPON në krahët e Albanit sapo e shikon, e ‘mbyt’ me puthje dhe përqafime!

27

Sot është nata finale e Ferma Vip dhe malli i fermerëve për familjarët është shumë i madh pas 3 muajsh izolim.

 

Cfarë dashurie! Ciljeta VRAPON në krahët e Albanit sapo e shikon, e 'mbyt' me puthje dhe përqafime!

Çiljeta gjatë qëndrimit të saj është takuar më nënën dhe dy djemtë, ndërsa mungesën dhe mallin për partnerin e

 

 

saj Alban Hoxha e ka shprehur çdo moment.

Teksa në spektaklin e finales së madhe finalistët po hynin një nga një, Çiljeta iu hodh në krah Albanit, sapo e pa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)