Home Të Fundit CFARE FATKEQESIE! Gjendet trupi i paj*të i 9 vjecares, dyshohet se i...

CFARE FATKEQESIE! Gjendet trupi i paj*të i 9 vjecares, dyshohet se i dha fund jetës për shkak të dh*nës nga i ati

85

Detaje tronditëse janë zbuluar me kalimin e orëve për zhdukjen e nënës me tre fëmijët,

 

CFARE FATKEQESIE! Gjendet trupi i paj*të i 9 vjecares, dyshohet se i dha fund jetës për shkak të dh*nës nga i ati

ku deri më tani është gjetur e mbytur vajza 9-vjeçare.

Mbrëmjen e djeshme në fshatin Darragjat, u gjet trupi i pajetë i vajzës së mitur,

 

e cila dyshohet se është vetëmbytur si pasojë e dhunës nga babai i saj.

Policia njofton se hetimet e rastit të dhunës në familje, që shkaktoi vetëvrasje.

 

Ndërkohë në pranga është vënë 31-vjeçari, për dhunë ndaj bashkëshortes dhe 3 fëmijëve, si dhe për shkaktim të vetëvrasjes.

Polumbarët e RENEA-s vijojnë kërkimet pasi dyshohet se janë vetëmbytur dhe bashkëshortja Alma Arazi dhe 2 fëmijët e tjerë të 31-vjeçarit Ergys Arazi.

Top Channel